,,Samojedynės 2021"

Karštą liepos šeštadienį Lietuvos samojedų klubas sukvietė savo narius ir samojedų gerbėjus į Druskininkus. Susitikimo vieta pasirinkta ne bet kokia, o prie Amžinos meilės medžio.

Gausus būrys samojedų, jų šeimininkų ir šeimos narių į Dzūkijos kurortą atvyko ne šiaip vieni kitais pasidžiaugti, bet ir sudalyvauti orientacinėse varžybose „Samojedynės”. Tokias varžybas samojedų gerbėjai kasmet organizuoja vis kitame Lietuvos mieste. Ir tai jau tapo tradicija, Dzūkijos kurorte liepos 10 dieną įvyko ketvirtosios „Samojedynės“.

Pagrindinis reikalavimas komandoms buvo, kad bent vienas komandos narys būtų… ne kas kitas, o samojedas!

Nepabūgusios kaitros, apsirūpinusios vandeniu sau ir augintiniams, varžėsi 8 samojedų komandos, o pats varžybų tikslas buvo visiškai paprastas – gerai praleisti laiką su savo augintiniais bei draugais ir dar labiau pažinti Druskininkus.

„Samojedynių“ dalyviai ieškojo įdomių Druskininkų vietų. Viena jų – Karaliaus Mindaugo paminklas, kita – Gamos skveras. Be abejo, buvo fiksuojamas laikas – skirtos 2 val. 20 min. visiems objektams „surinkti“. Neradus ar praleidus kurį nors punktą, buvo skiriamos baudos minutės.

„Samojedynes“ laimėjo greičiausia, mažiausiai baudos taškų surinkusi komanda, nors išties laimėjo visi: šunys, žmonės, kurorto svečiai, kurie nepraleido progos paglostyti, nufotografuoti baltakailius šunis.

Domina samojedų veislės šunys? Norite iš arčiau pažinti šiuos šunis? Atvykite į klubo parodą, kuri vyks rugpjūčio 21 d. Šakiuose.


Akimirkos iš ,,Samojedynės 2021"