Lietuvos Samojedų Klubo Istorija

Samojedų klubas – samojedų veislės šunų mylėtojus vienijanti ne pelno siekianti organizacija. Tokie mes esame šiandien, tačiau bendravimas tarp samojedų augintojų ir mylėtojų, dalinimasis bendromis problemomis bei patarimais prasidėjo kur kas anksčiau – dar forume supermama.lt, o 2010-ųjų metų spalio mėnesį pirmoji žinutė pasirodė tik ką bendruomenės aktyvistų sukurtame forume samojeduklubas.lt. Technologijoms tobulėjant ir keičiantis kasdieniams naršymo internete įpročiams 2011-ųjų metų rugsėjį buvo aktyvuota Lietuvos samojedų klubo paskyra Facebook socialiniame tinkle. Mes siekiama būti pasiekiami visais kanalais!

Bendruomenės nariai aktyviai dalijasi samojedų auginimo patirtimi tarpusavyje bei su potencialiais samojedų veislės augintojais, stengiasi suteikti informacijos apie šuniukų pasirinkimą, Lietuvoje bei užsienyje veikiančius veislynus. Nemaža bendruomenės narių dalis aktyvūs parodų dalyviai. Klubui priklauso keli LKD registruoti veislynai. Forumo nariai su augintiniais lanko vaikų globos namų, senelių, neįgalių žmonių pensionatų gyventojus. Mes organizuojami seminarus įvairiomis samojedų auginimo ir priežiūros temomis, parodas bei pramoginius renginius nariams ir visiems norintiems tapti mūsų bendruomenės dalimi.

Būdami vieningos nuomonės ir vienijami tų pačių tikslų 2013-ųjų metų sausio mėnesio 5 dieną Palūkščio dvare “Rokynė” samojedų mylėtojai susirinko, kad galėtų oficialiai įforminti ir plėsti savo veiklą. Susirinkime buvo suderinti būsimo klubo įstatai, teikiamu paslaugų kainoraštis, papildomi reikalavimai veisimui, išrinkti tarybos nariai ir prezidentas, išrinktas pavadinimas – “Lietuvos samojedų klubas”.

Vienas pagrindinių Lietuvos samojedų klubo steigimo tikslų – kova su neregistruotais, nelegaliais šunų daugintojais. Siekiame ugdyti potencialių samojedų augintojų savimonę, išlaikyti aukštus veislės standartus ir eliminuoti nelegalius daugintojus mažindami samojedų veislės šuniukų be kilmės dokumentų paklausą.

Kviečiame prisijungti visus samojedų veislės šunų mylėtojus ir drauge saugoti, puoselėti ir tiesiog mylėti savo augintinius. Jums tereikia užpildyti prašymą, jį pasirašyti ir kopiją atsiusti el. pašto adresu – info@samojeduklubas.lt, prezidentui patvirtinus prašymą, susimokėti stojamąjį ir nario mokesčius. Palaikyti ir prisidėti prie mūsų veiklos taip pat galite tapdami laikinais globėjais arba skirdami 2 proc. paramą pajamų deklaravimo metų.

LIETUVOS SAMOJEDŲ KLUBAS
Juridinio asmens kodas   303002689
Paramos gavėjas nuo   2013.02.18
Atsiskaitomoji sąskaita:
LT487300010134580969
bankas AB Swedbank
banko kodas 73000
SWIFT kodas  HABALT22